Günübirlik Prostat Ameliyatı HoLEP23.10.2019

Günübirlik Prostat Ameliyatı HoLEP ile hastalar ameliyatın hemen ertesi günü günlük aktivitelerine geri dönmektedir.

Dünyanın en önemli prostat buluşları arasında yer alan HoLEP ameliyatı ile hastalar çok kısa süre içerisinde normal yaşantısına döner. Prostatı bitiren ameliyat olarak da bilinen HoLEP ameliyati için İstanbul´un ilk ve tek HoLEP merkezi web stiesine hoşgeldiniz. HoLEP Ameliyatları prostatın büyüklüğüne göre 30-90 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bu ameliyatların en iyi avantajı hızlı iyileşme süreci olarak bilinmektedir.

Fakat hastalar açısından çok daha iyi bir avantajı ise prostat hastalığını tamamen bitirmesi özelliğidir. Özellikle büyük prostat hastalarında dokuların tamamı lazer ile alınmakta olması sebebi ile asla kesim, dikiş olmayan bu ameliyatta sanki bir açık prostat operasyonu olmuşsunuz gibi olur. Hastalığın tekrarlaması söz konusu olmayan bu ameliyatların tamamında hastalar operasyonun hemen ertesi gününde bile yolculuğa çıkabilmektedir.

Konu ile ilgili merak edilenler ve daha fazlası için hemen HoLEP İstanbul merkezimize sitemizin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Instagram Youtube
Bize Ulaşın
  • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
  • 0552 530 18 98
  • info@dreminozbek.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.