İyi Huylu Prostat Büyümesinde Mucize Çözüm23.10.2019

İyi Huylu Prostat Büyümesinde Mucize Çözüm HoLEP Ameliyatı çözümleri ile İstanbul HoLEP Merkezimiz size muhteşem sonuçlar sunmaktadır.

Beylerin korkulu rüyası olan prostat büyümesi problemlerinde, altın standart olarak bilinen HoLEP Ameliyatını İstanbul´da ilk sizlere sunan HoLEP İSTANBUL´un kurumsal web sitesine hoşgeldiniz.

Büyümüş olan prostat dokusu, normal idrar yolundan girilerek prostat kapsülünden ayrılır, gelişmiş lazer cihazları kullanıldığı için kanama olmaz. HoLEP ameliyatında kullanılan Holmium Lazerin doku derinliği 0,4 mm olduğundan erkeklikle ilgili sinirler üzerinde hiçbir zararlı tesiri yoktur. İdrar kesesine itilen prostat dokusu “morsellatör” denilen özel bir aletle kıyma haline getirilir. Çıkarılan bu prostat dokusu tahlile gönderilerek prostat kanseri olup olmadığı da araştırılır.

Bu yöntemin kapalı olarak yapılması hastanın hemen ertesi gün evine gidebilmesi, çok rahat idrar yapması ve erkeklik üzerine zararının olmaması gibi avantajlar sağlar.

HoLEP ameliyatı her büyüklükteki prostata yapılabilmektedir.

Mucize çözüm olan HoLEP ameliyatı detaylı bilgileri ve aklınıza takılan soruların tamamı için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Instagram Youtube
Bize Ulaşın
  • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
  • 0552 530 18 98
  • info@dreminozbek.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.