Prostat´ı Yok Eden HoLEP Ameliyatı23.10.2019

Prostat´ı Yok Eden HoLEP Ameliyatı İstanbul´da Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Emin ÖZBEK´in Muayenehanesinde sizlerle..

HoLEP diğer bir adı ile Lazer Prostat Enükleasyonu sayesinde kesme, dikme gibi durumlar olmadan özel HoLEP sistemi ile işeme kanalınızdan girilmekte ve prostat dokusuna ulaşılmaktadır.Lazer atışlar ile prostat dokusu kapsülden tam olarak sıyrılır. İşlem prostat dokusunun büyüklüğüne bağlı olarak 30-90 dakika arasında değişmektedir. Bu işlem hastaya belden iğne ile (spinal anestezi) uyuşturularak yapılabilir.

HoLEP Ameliyatlarının en büyük avantajı hastalar için iyileşme süreçlerinin oldukça hızlı olmasıdır. Günübirlik bir ameliyattır. Hastalarımızın tamamı ameliyatın eresi günü günlük aktivitelerine geri dönebilmektedir. En büyük avantajı ise Prostata son vermesidir. Prostat hastalığını tamamen bitiren bu ameliyat özellikle büyük prostatlı hastalarının tamamında dokunun lazer ile alınması ile işlemin başarısı açık bir prostat operasyona denk durumdadır.

HoLEP ile yapılan ameliyatların ardından hastalığınızın tekrarlaması söz konusu olmamaktadır. Bu operasyonların hemen sonrasında hastalarımız ertesi gün yolculuğa da çıkabilir.

Bizler HoLEP İstanbul olarak İSTANBUL´DA BULUNAN İLK HOLEP MERKEZİYİZ. Çevre il ve ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelerek bizi ziyaret edebilir ve ameliyatlarınızı başarılı bir şekilde olabilirsiniz.

Operasyon esnasında yok denecek kadar az kanama olması, kan sulandırıcı ilaç kullanan hastaların ilaçlarını kesme gerekliliği olmaması bize bu operasyonun uygulanabilirliğini arttırmaktadır. Operasyon sonrası prostat dokusu büyüklüğüne göre sonda takılması gerekmemesi ek bir avantajdır.

Sizlerde sorularınız ve randevu talepleriniz için hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Instagram Youtube
Bize Ulaşın
  • İncirli Cad. Zuhurat Baba Mah. Çağ Sok. A Blok No:1 No:5 Kat:3 Daire:5 1.Yıldız Sitesi 8A Bakırköy/İSTANBUL
  • 0552 530 18 98
  • info@dreminozbek.com

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.